Projektas „Lapų knyga“

Ruduo – žavus metų laikas. Vaikams „Drugelių“ grupės mokytojos. Rima Kulbačiauskienė ir Dalia Gedgaudienė pasiūlė atsigręžti į medžių lapų spalvas. Pačių lapų rinkimas auksinėmis rudens dienomis jau yra puiki pramoga. Tačiau taip pat tai gera proga su vaikais pasikalbėti apie medžius, pasimokyti pavadinimus, vyresniems paaiškinti, kodėl rudenį lapai keičia spalvas. Prisirinkus rudeninių medžio lapų, juos tarp knygos puslapių sudžiovinome. Sudžiovintus priklijavome ant balto popieriaus lapo, spalvinome trafaretus. Lauke žaidėme po tais pačiais medžiais ir dėliojome kankorėžių saulutę. Klevo lapą panaudojome dekoracijai Helovino indeliams. Vaikai gavo gerą pamoką apie lapo trapumą, jo priklijavimą, tačiau įveikus šiuos iššūkius savimi džiaugėsi.