Renginai

Naujienos

Ar taisyklinga mano laikysena?

Šių metų sausio 15 dieną Velžio lopšelyje darželyje „Pelėdžiukų“ ir „Lapiukų“ grupės vaikučiams visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Valentina Kaušakienė vedė užsiėmimą „ Ar taisyklinga Mano laikysena ?“.

[Skaityti plačiau]

,,Draugystė su moliu“

Meninio ugdymo mokytoja Danutė Pleskienė šiais mokslo metais įgyvendina projektą ,,Muzikos instrumentai ir aš“. Jo metu vaikai turi galimybę pažinti, tyrinėti, stebėti muzikos instrumentus bei juos gaminti iš įvairių medžiagų.  Penktadienį ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Bitučių“ grupių vaikai draugavo su moliu. Padedant Liūdynės kultūros centro dailės studijos ,,Taškas“ vadovei Daivai Židonienei vaikai mokėsi lipdyti varpelius.

[Skaityti plačiau]

Projektas „Lapų knyga“

Ruduo – žavus metų laikas. Vaikams „Drugelių“ grupės mokytojos. Rima Kulbačiauskienė ir Dalia Gedgaudienė pasiūlė atsigręžti į medžių lapų spalvas. Pačių lapų rinkimas auksinėmis rudens dienomis jau yra puiki pramoga. Tačiau taip pat tai gera proga su vaikais pasikalbėti apie medžius, pasimokyti pavadinimus, vyresniems paaiškinti, kodėl rudenį lapai keičia spalvas. Prisirinkus rudeninių medžio lapų, juos tarp knygos puslapių sudžiovinome. Sudžiovintus priklijavome ant balto popieriaus lapo, spalvinome trafaretus. Lauke žaidėme po tais pačiais medžiais ir dėliojome kankorėžių saulutę. Klevo lapą panaudojome dekoracijai Helovino indeliams. Vaikai gavo gerą pamoką apie lapo trapumą, jo priklijavimą, tačiau įveikus šiuos iššūkius savimi džiaugėsi.

[Skaityti plačiau]

Rudens sporto šventė „Judėkime drauge“

Spalio 12 d., darželyje vyko smagi šventė, kur visų grupių vaikučiai mėgavosi sportinėmis užduotėlėmis. Didieji vaikai dalyvavo orientavimosi užduotyse, kur ieškojo lobio vadovaudamiesi žemėlapiais. Kiekvienoje stotelėje laukė nauji žaidimai, kol galiausiai visi rado paslėptą lobį – pilną dėžę obuolių.

[Skaityti plačiau]

„Pomidoro ir aguonos puota“

Rugsėjo–spalio mėn. mokytojos ir mokytojų padėjėjos vykdė veiklas projektui „Laiminga šeima – sėkmingas vaikas“, kurį vainikavo užbaigiamasis renginys – šventinis vaikų grupių spektaklis „Aguonos ir pomidoro puota“.  Renginio metu buvo pristatyti socializacijos projekto rezultatai. Vaikai užsiėmimų metu patyrė teigiamų emocijų; buvo ugdomas draugiškumas ir meilė sau ir aplinkai.

[Skaityti plačiau]

Iniciatyva „Panevėžio kraštas – Šimtmečio Lietuvai“

Tai sužadino gerus jausmus mūsų širdyse!

Velžio lopšelio-darželio vaikai ir bendruomenė laukė šios dienos su nekantrumu, kad galėsime prisiliesti ir pajausti šiltus jausmus mūsų krašto spalvoms, ir jas perteikti ant baltų marškinėlių su Lietuvos simboliais. Vaikai, kaip niekada susikaupę rinkosi spalvas ir atsargiai su pagarba piešė spalvotus piešinius. Mokytojos derino savo svajonių spalvas su sugalvotais simboliais. Smagu, kad mūsų Panevėžio krašte turime šaunaus jaunimo, kuris jaunus ir senus sužadina imtis teptuko. Ačiū, tariame sumanytojai Modestai Petrauskaitei.

[Skaityti plačiau]

Judėjimo akcija ,,Vakaras be mašinos“

Įsijungiant į judėjimo savaitės renginius Velžio lopšelio – darželio bendruomenė keliavo dviračiais ir paspirtukais. Akcijoje dalyvavo 46 dalyviai. Kaip turi būti paruošti dviračiai ir kokia turi būti dviratininko apranga mums priminė dviračių plento čempionatuose dalyvaujantis dviratininkas Renatas Dabrila. Prisiminus važiavimo dviračiais taisykles  kolona pajudėjo Staniūnų kaimo link. Na o važiuojant miško takeliais suradus paskutinę užduotį laukė siurprizas – rėmėjų ,,Pieno žvaigždė“ produkcijos jogurtas. Vaikučiai nutarė, kad buvo labai smagu aktyviai praleisti laiką su draugais.

,,Sportuokime kartu“ judėjimo grupės narė Pranė Adakauskienė

[Skaityti plačiau]

Keliaujame prie jūros!

Laimėjus  Vaikų socializacijos programos projektą „Laiminga šeima – sėkmingas vaikas“, Velžio lopšelio-darželio 11 šeimų pasitiko vasarą prie jūros. Gegužės 29 d. išvykome kurti linksmų gyvenimo istorijų… Vaikai mėgavosi saule, jūra, smėliu. Be šių nuostabių gamtos elementų vaikai spirgėjo jausdami tėvelių džiaugsmą, būnant kartu su jais, leidžiant prasmingai laisvalaikį , mėgaujantis žaidimais ir atrakcijomis. Mums pavyko! Grįžome pilni kuprinių smėlio, įspūdžių ir jaukių istorijų.

Projekto koordinatorė Reda Revotė

[Skaityti plačiau]

„Linksmieji skaičiukai“

Balandžio 27 d. „Drugelių“grupės vaikučius aplankė Velžio gimnazijos 1 a klasės mokiniai su mokytoju Jonu Marcinkevičiumi.

Jiems buvo parodytas koncertas „Linksmieji skaičiukai“. Svečiams įteikėme po knygelę prisiminimui nuo darželio vaikų, o pirmokai padovanojo savo rankomis gamintus aplikuotus paveikslėlius. Buvo kuriama džiugi nuotaika.