Talentų šou

Balandžio 26 d „Drugelių“grupės vaikai Žygimantas Svetikas, Kotryna Karaliūtė, Greta Baltrimavičiūtė vyko į Panevėžio rajono ikimokykliniųį staigų vaikų saviraiškos renginį „Talentų šou Smalsučio karalystėje 2018”, kuris vyko Dembavos lopšelyje-daržėlyje.

Juos parengė ir lydėjo auklėtojos Dalia Gedgaudienė, Rima Kulbačiauskienė, meninio ugdymo pedagogė Danutė Pleskienė. Žygimantas pademo nstravo savo meninius gabumuspiešiant ryklius ir dinozaurus, o gimnastė Kotryna su šypsena parodė gražius lankščius gymnastikos judesius, visus smagiai pralinksmino Gretą kuri pagrojo triola lietuvių liaudies dainą „O kai aš”. Grįžome su padėkomis ir gera šventišk anuotaika. Vaikai džiaugėsi savo pasiekimais su grupės vaikais ir savo tėveliais. Šaunuoliai!