Šiandien mūsų darželyje vyko džiugus ir prasmingas Žemės dienos paminėjimas.
Susibūrę prie lauko terasos, visi kartu ištarėme nuoširdų „ačiū“ mūsų planetai už patį brangiausią
turtą: tyrą vandenį, gaivų orą, žaliuojančius augalus ir visus mus džiuginančius gyvūnus.
Kad pavasaris būtų dar šviesesnis, vaikai mojavo saulei ir skubėjo „pabudinti“ Žemės
gyventojus – švelniai pasveikino pirmąją žolytę ir bundančius vabaliukus. Kulminacija tapo
iškilminga procesija: nešini Žemės vėliava, apėjome darželį ir padedant mažosioms rankutėms ją
iškėlėme. Tai ženklas visiems, kad mūsų ugdytinių širdelės yra pasiruošusios saugoti gamtą savo
mažais, bet labai svarbiais kasdieniais darbais.
Po gamtos mylėtojų priesaikos stipriai apkabinome šalia esantį draugą, palinkėdami vieni
kitiems geros ir prasmingos dienos.
Tikime, kad meilė Žemei prasideda nuo paprasto apkabinimo ir rūpesčio vienas kitu!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Renata





Atnaujinta: 2026 29 kovo velziodarzelis